PZ-CEPA

Energoportál

Podporte-nas

Facebook ZivotPoUhli

Pracovná ponuka: Energetik so zameraním na teplárenstvo

štvrtok, 16 júl 2020 11:00

Miesto výkonu práce
Prievidza

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, polovičný pracovný úväzok, živnosť

Termín nástupu:

1.10.2020

Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presadzovanie komplexného, bezuhlíkového a perspektívneho riešenia centrálneho zásobovania teplom miest a obcí uhoľného regiónu hornej Nitry. Činnosť predpokladá samostatnosť pri riešení čiastkových štúdií podporujúcich celkové bezuhlíkové riešenie zásobovania teplom (optimalizácia potreby, nové prvky, inteligentné riadenie dopytu a ponuky, zmena palivovej základne smerom k obnoviteľným zdrojom energie)

Zamestnanecké výhody, benefity

Naše občianske združenie pomáha regiónom na Slovensku postupne zvyšovať vlastnú energetickú sebestačnosť, aktívne znižovať emisie skleníkových plynov a pripravovať sa na nepríjemné dôsledky zmeny klímy.
Sme súčasťou najväčšej medzinárodnej siete environmentálnych členských organizácií na svete - Friends of the Earth International a siete CEE Bankwatch Network. Spolupracujeme s nimi a ďalšími sieťami na ochrane klímy cez transformáciu energetiky (v uhoľných regiónoch).
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Školenia v pilotných regionálnych centrách udržateľnej energetiky.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že máte záujem podieľať sa na presadzovaní našich tém, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  do 15.8. 2020.

Vopred ďakujeme záujemcom o úsilie, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, elektroenergetika, iný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

N/A

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ v odbore teplárenstvo, energetika výhodou, prípadne      elektroenergetika

Jazykové znalosti: znalosť anglického jazyka - min. úroveň B2
Počítačové zručnosti: MS Office - užívateľská úroveň, MS Outlook
Osobnostné predpoklady: záujem o tému, samostatnosť, flexibilnosť, komunikatívnosť, dôslednosť, presnosť, organizačné schopnosti a bezúhonnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Priatelia Zeme-CEPA vytvárajú podmienky pre udržateľnú energetiku, ktorá vedome smeruje k regionálnej sebestačnosti, je pod miestnou kontrolou, rešpektuje prirodzené limity prostredia a riadi sa energetickými prioritami: 1. znižovanie konečnej (s)potreby energie; 2.  zvyšovanie energetickej účinnosti 3. citlivé využívanie obnoviteľných zdrojov energie.    

Počet zamestnancov

10 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priatelia Zeme-CEPA
Nová 468/7, 971 01 Prievidza
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt

Lenka Ilčíková, 0905 580 031

Táto stránka bola vytvorená s podporou Európskej únie, European Climate Initiative – EUKI  a European Climate Foundation. Poskytovatelia finančného príspevku nenesú zodpovednosť za prezentované názory. Za obsah zodpovedajú výlučne Priatelia Zeme-CEPA a CEE Bankwatch Network a nemôže byť za žiadnych okolností považovaný za názor donorov.

Datový zdroj 2